Fala uderzeniowa Storz Medical – wynajem sprzętu do fali uderzeniowej

Wskazania do zabiegów ciało przy użyciu fali uderzeniowej Storz Medical:

 • ZLOKALIZOWANY MIEJSCOWO CELLULIT I OTŁUSZCZENIE
 • WZMOCNIENIE I UJĘDRNIANIE SKÓRY
 • LECZENIE BLIZN I ROZSTĘPÓW
 • ZABIEG REMODELUJĄCY
 • PRZED I PO LIPOSUKCJI
 • FALE AKUSTYCZNE W POŁĄCZENIU Z MEZOTERAPIĄ TWARZY/CIAŁA
 • RELAKSUJĄCE LECZENIE MIĘŚNIOWO-POWIĘZIOWE
 • MASAŻ WELLNESS

Wskazania do zabiegów na twarz przy użyciu fali uderzeniowej Storz Medical :

 • ZABIEG ANTI-AGE
 • UJĘDRNIENIE SKÓRY
 • LIKWIDACJA ZMARSZCZEK NA TWARZY
 • PROGRAM NAPRAWCZY NA
 • KONTUR OCZU
 • MODELOWANIE POLICZKÓW I OWALU TWARZY
 • LIKWIDACJA PODWÓJNEGO PODBRÓDKA

Zastosowanie fali akustycznej (AWT®) do zabiegów estetycznych

Kiedyś fale akustyczne stosowano wyłącznie do celów medycznych ze względu na ich efekty mechaniczne. Początkowo fale akustyczne wykorzystywano do rozbijania kamieni nerkowych, a potem przez ponad 20 lat stosowano je także w ortopedii do leczenia bólu. Ostatnie badania wykazały, że fale akustyczne wywołują również efekty biologiczne, gdyż pobudzają przemianę materii i poprawiają elastyczność tkanki łącznej w leczeniu estetycznym. Znaczną poprawę wyników leczenia można uzyskać, łącząc zogniskowane fale akustyczne z falami radialnymi.

Ponadto idealnym uzupełnieniem zabiegu AWT® są impulsy wibracyjne. Fala uderzeniowa skutecznie walczy z wieloma niedoskonałościami takimi jak cellulit, nadmierna ilość tkanki tłuszczowej. Zabieg AWT® to rozwiązanie dostępne w nowoczesnych salonach, które z pewnością przyniesie Ci widoczne rezultaty. Czego dokładnie możesz się spodziewać po zabiegu falą uderzeniową?

Biologiczne efekty zabiegu AWT®

*pobudza mikrokrążenie (krew/limfa)

* poprawia elastyczność tkanek

* pobudza metabolizm komórkowy

(zwiększa przepuszczalność błony komórkowej) 

* poprawia jędrność

Zalety zabiegu AWT®

* zabieg nieinwazyjny 

* krótki czas zabiegu bez przerwy 

* nadaje się do wszystkich rodzajów skóry 

* początkowa poprawa możliwa już po jednym zabiegu, w zależności
od rodzaju skóry i zastosowania

Redukcja cellulitu przy użyciu fali uderzeniowej Storz Medical

Cellulit, nazywany potocznie skórką pomarańczową lub materacową, dotyka 90% wszystkich kobiet. Przyczyną powstawania cellulitu są równoległe pęczki włókien kolagenowych, które ułatwiają komórkom tłuszczowym wybrzuszanie się w kierunku powierzchni skóry.

Oprócz tego słabe mikrokrążenie powoduje fibrosklerozę w tkance łącznej i pogarsza stan zdrowia skóry. AWT® zmniejsza istniejące zaburzenia przemiany materii i stymuluje rozkład tłuszczu w komórkach.

Ponadto poprawia elastyczność włókien tkanki łącznej i jędrność skóry, zmniejszając widoczne oznaki cellulitu, wgłębienia i grudki. Aby ocenić efekt radialnych fal akustycznych podczas zabiegu AWT®, przeprowadzono szereg badań klinicznych z użyciem końcówki D-ACTOR®. Podczas badań elastyczność skóry poprawiała się nieprzerwanie przez okres sześciu miesięcy.

Wygładzanie zmarszczek twarzy i napinanie skóry przy pomocy
fali uderzeniowej Storz Medical

Skóra zaczyna się starzeć po 25 roku życia. Tkanka łączna przechowuje mniej wilgoci, a produkcja komórek spowalnia. W skórze znacząco zmniejsza się ilość kolagenu, przez co traci ona dotychczasową jędrność. Zanika także elastyna i kwas hialuronowy, które wpływają na odpowiednie nawilżenie skóry i elastyczność. W wyniku utraty elastyczności włókien skórnych powstają zmarszczki.

Poza tym zmniejsza się jędrność tkanek, za którą odpowiedzialne są włókna kolagenowe. Oznaki tego procesu są najbardziej widoczne na naszej twarzy. Skóra staje się wiotka i poszarzała. Z wiekiem pojawiają się głębokie zmarszczki na policzkach i w okolicy nosa, obwisłe policzki, opadająca skóra pod brodą, zmarszczki na czole oraz cienkie linie wokół ust, policzków i oczu. Fala uderzeniowa to skuteczny sposób na przywrócenie elastyczności i świeżego wyglądu swojej skóry.

AWT® stymuluje fibroblasty głęboko w skórze, aby wznowić produkcję kolagenu i elastyny. Fibroplasty wspomagają stymulację mechaniczną, aby poprawić jędrność i elastyczność skóry, dzięki czemu wygląda ona na bardziej jędrną i gładką. Dlatego AWT® nadaje się do leczenia okolic twarzy i podbródka.

Wygładzanie zmarszczek twarzy za pomocą końcówki D-ACTOR®

D-ACTOR® mode – radialne fale akustyczne

Końcówka D-ACTOR® została zaprojektowana szczególnie do leczenia tkanek powierzchownych. Fale radialne wykorzystywane są np. do leczenia cellulitu, wygładzania zmarszczek twarzy i napinania tkanki łącznej.

Badania naukowe potwierdziły skuteczność radialnych fal akustycznych w kształtowaniu sylwetki w połączeniu ze zogniskowanymi falami akustycznymi. Fale akustyczne w końcówce D-ACTOR® są generowane przez pocisk, który jest wielokrotnie przyspieszany przez sprężone powietrze.

Pocisk ten oddziałuje na nadajnik, w wyniku czego do tkanki dostarczana jest energia. Różnego rodzaju nadajniki umożliwiają leczenie różnych struktur tkankowych. Ergonomiczny kształt końcówki radialnej oraz szeroki zakres nadajników oferuje użytkownikowi maksymalną elastyczność podczas zabiegu. 

Użytkownik może wybrać za pomocą przycisków parametry, takie jak częstotliwość, energia oraz całkowita liczba impulsów i zobaczyć je na zintegrowanym wyświetlaczu. Możliwość dobrania parametrów sprawi, że każdy zabieg zostanie dostosowany dokładnie do potrzeb każdej klientki. Zabieg falą uderzeniową jest w pełni bezpieczny i świetnie tolerowany przez organizm. Jest dużo bardziej skuteczny niż inne formy przywracania jędrności skórze. Końcówka D-ACTOR® jest wyposażona dodatkowo w unikalny czujnik mocy do wyświetlania intensywności ciśnienia.

Cennik :

Wynajem urządzenia na 10 godzin 900 zł netto wraz z wyposażeniem dodatkowym

– nielimitowana liczba impulsów głowicy V-Actor,

– limit liczby impulsów D-Actor 50 000, 

– liczba impulsów D-Actor powyżej 50 000 – 20 zł/dodatkowe 5 000 impulsów,

Dane ogólne:

* wymiary bez ekranu dotykowego (szer. x wys. x gł.): 466 x 187 x 454 mm
* waga: 25 kg
* ekran dotykowy 10″
* dwa złącza końcówki D-ACTOR®
* wymiary wózka (opcja) (szer. x wys. x gł.): 585 x 840 x 625 mm
D-ACTOR® mode
* końcówka z przyciskami i wyświetlaczem
* ciśnienie: maks. 5 bareff
* częstotliwość: 1 – 21 Hz
V-ACTOR® mode
* częstotliwość: 1 – 50 Hz

Depilar – studio depilacji laserowej Karolina Cyrek
Sienkiewicza 20/1
32-400 Myślenice

e-mail: organizator.depilar@gmail.com
tel: +48 517 080 104