Wynajem sprzętu LipoCryo — redukcja miejscowo
skoncentrowanej tkanki tłuszczowej

Oferujemy wypożyczenie sprzętu LipoCryo, który zapewnia spektakularne efekty redukcji tkanki tłuszczowej! Dzięki pojedynczemu zabiegowi można osiągnąć rezultat utraty od 25 do nawet 40% grubości tłuszczu! Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Twoje klientki będą zachwycone!

Dlaczego warto wynająć Lipocryo? Możesz:

 • wprowadzić nowy zabieg bez drogich inwestycji w sprzęt,

 • korzystać z nowoczesnego i niezwykle skutecznego sprzętu przy niskich nakładach finansowych,

 • skorzystać z profesjonalnego szkolenia,

 • zupełnie zrezygnować z wykonywania zabiegów, a jedynie udostępnić pomieszczenie, umówić klientki i czerpać czysty zysk,

 • obniżyć koszty eksploatacji, nie martwić się naprawami i serwisem,

 • przyciągnąć do gabinetu nowe klientki i zatrzymać obecne,

 • stworzyć konkurencyjną ofertę, przez co wzmocnić swoją pozycję na lokalnym rynku!

Ile to kosztuje wynajem Lipocryo?

Poniżej prezentujemy dostosowane do Twoich potrzeb pakiety cenowe wynajmu sprzętu (ceny brutto):

 • wynajem na 1 dzień – 800 zł (PAKIET PODSTAWOWY),

 • wynajem na 2 dni pod rząd – 1 500 zł (PAKIET 2-DNIOWY),

 • wynajem na 3 dni pod rząd – 2 200 zł (PAKIET 3-DNIOWY),

 • wynajem z usługą – nie płacisz za wynajem, otrzymujesz 30% prowizji od każdego zabiegu (PAKIET PROWIZYJNY).

Zalety współpracy:

 • zapewniamy elastyczne godziny wynajmu oraz przywóz i odbiór sprzętu,
 • darmowy transport na terenie woj. małopolskiego. Poza woj. małopolskim – cenę ustalamy indywidualnie,
 • nie płacisz za serwis – naprawy, eksploatację sprzętu!

 

Zasady wypożyczania Lipocryo:

Oferujemy dwa rodzaje usług:

 • wypożyczenie sprzętu – idealne rozwiązanie dla salonów, w których nie brakuje rąk do pracy – możliwość wygenerowania naprawdę wysokich przychodów,
 • wypożyczenie sprzętu z usługą – rozwiązanie stworzone dla osób, które chcą rozszerzyć ofertę, ale nie mają czasu na przeprowadzanie nowych zabiegów – zwiększenie obrotów bez konieczności inwestycji w szkolenia i pracowników.

Jeśli wynajmujesz sprzęt – sama wykonujesz zabiegi. Jeżeli nie możesz lub nie chcesz ich wykonywać, wraz ze sprzętem przyjeżdża do Ciebie wykwalifikowany specjalista, który obsługuje klientki, nie zabierając Twojego cennego czasu.

Jak przebiega zabieg Lipocryo?

Zabieg Lipocryo, czyli kriolipoliza to usuwanie zbędnej tkanki tłuszczowej bez bólu i inwazyjnych metod u osób posiadających nadmiar miejscowo skoncentrowanej tkanki tłuszczowej. Pacjenci nie muszą poddawać się długiej rekonwalescencji, a efekty są widoczne już w krótkim czasie. Aby pozbyć się miejscowo skoncentrowanej tkanki, zamraża się komórki tłuszczowe. Pod wpływem niskiej temperatury każda z nich rozpada się, przez co wybrane miejsca na ciele znacznie zmniejszają swoją objętość. Komórki obumierają, a następnie zostają wydalone w procesie metabolicznym.

Przed rozpoczęciem zabiegu Lipocryo należy przeprowadzić dokładną konsultację z kosmetologiem, który przeprowadza zabieg. Następnie do wybranej partii ciała przykładana jest głowica, która delikatnie zasysa konkretny obszar, dodatkowo go schładzając. Klientki decydujące się na zabieg przez wynajęty sprzęt nie odczują żadnego bólu oraz będą mogły liczyć na doskonały efekt.

Cały zabieg składa się z wykonania przyłożeń, które usuną nadmiar miejscowo skoncentrowanej tkanki. Każde z nich trwa około 45 minut. Jednak ich ilość zależy jedynie od wielkości danego obszaru i wymagań samej klientki. Już na wstępie należy poinformować ją, że jednorazowo można wykonać ich maksymalnie 7. Jeżeli po wykonanym zabiegu efekt w dalszym ciągu nie będzie zadowalający, może ona zdecydować się na jego ponowienie po 6 tygodniach. Taka ilość czasu będzie najbardziej odpowiednia dla jej organizmu.

Wynajem lasera może odbyć się także wraz z usługą – otrzymasz wykwalifikowanego specjalistę, który zajmie się przeprowadzaniem zabiegów na najwyższym poziomie.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg usuwania tkanki tłuszczowej – Lipocryo?

Zabieg niszczenia komórek tłuszczowych Lipocryo przeznaczony jest dla wszystkich posiadających nadmiar miejscowo skoncentrowanej tkanki tłuszczowej. Odradzany jest przede wszystkim kobietom w ciąży oraz karmiącym piersią. W ich przypadku może mieć zły wpływ na organizm. Nie powinny podejmować się go także pacjentki zmagające się z zaburzonym krążeniem, chorobami wątroby lub z problemami skórnymi w miejscu wykonywanego zabiegu. Przed jego wykonaniem warto dopytać Panie czy są w trakcie miesiączki – jeżeli tak, również zaleca się jego przełożenie.

Efekty zabiegu usuwania tkanki tłuszczowej Lipocryo

Co tak naprawdę daje zabieg usuwania komórek tłuszczowych? Ile tkanki tłuszczowej można się pozbyć? Lipocryo, czyli kriolipoliza daje widoczne efekty, które mogą być zadowalające już po jednokrotnej wizycie. Wszystko zależy od upodobań klientki. W niektórych przypadkach początkowe rezultaty okażą się wystarczające, a w innych Panie życzą sobie kolejnych wizyt – można wykonywać je co 6 tygodni. Należy jednak pamiętać, by były one regularne. Kriolipoliza powoduje utratę nawet 45% grubości warstwy tłuszczowej – ta zmiana jest zauważalna po średnio 3 tygodniach, w zależności od danej klientki.

Czy zabieg usuwania tkanki tłuszczowej Lipocryo boli?

Zabieg Lipocryo usuwa nadmiar miejscowo skoncentrowanej tkanki tłuszczowej i jest zupełnie bezbolesny. Pacjentka może odczuwać jedynie delikatne napięcie w obszarze poddawanym kriolipolizie – ma to związek ze sposobem działania urządzenia oraz dużym schłodzeniem. Jednak nie jest to uczucie nieprzyjemne i występuje jedynie przez krótki okres czasu na samym początku zabiegu. Nie jest wymagana także jakakolwiek rekonwalescencja – klientka może wykonywać wszystkie codzienne czynności bez żadnych utrudnień. Obszar poddany zabiegowi może być delikatnie zaczerwieniony, jednak nie należy obawiać się podrażnień, czy też dużych obrzęków. Wszystko wraca do normy po upływie zaledwie 2-3 godzin.

Zatem, zabieg usuwania miejscowo skoncentrowanej tkanki tłuszczowej Lipocryo polecany jest wszystkim tym, którzy ze względu na ból i inwazyjność obawiają się innych form tego typu działań. Przy jego wykonywaniu nie korzysta się z urządzeń wpływających znacząco na organizm, a działanie nowoczesnego sprzętu umożliwia pozbycie się nawet 45% grubości warstwy tłuszczowej.

Wynajem lasera do zabiegu usuwania tkanki tłuszczowej – LipoCryo

Wynajem lasera to doskonała inwestycja zawłaszcza w przypadku nowoczesnych salonów. Jego rosnąca popularność i widoczne efekty sprawią, że można liczyć się z szybkim zyskiem. Zadowolenie klientek sprawi, że z pewnością powrócą one do Ciebie, decydując się na wiele pozostałych zabiegów znajdujących się w Twojej ofercie. Wybierz sprawdzony sprzęt i korzystne warunki – wynajem lasera oznacza brak inwestycji w bardzo drogi sprzęt. Wyróżniamy się dobrą ceną i korzystnymi warunkami współpracy.

 

Depilar – studio depilacji laserowej Karolina Cyrek
Sienkiewicza 20/1
32-400 Myślenice

e-mail: organizator.depilar@gmail.com
tel: +48 517 080 104